رونمایی رئال مادرید از کیت چهارم Y-3 در ال‌ کلاسیکو

رئال مادرید در آخرین ال کلاسیکو به راحتی در صدر جدول لالیگا قرار گرفت و همزمان با صعود به مرحله یک چهارم نهایی، نتیجه بازی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاریسن ژرمن را به شکلی قاطع به نفع خود تغییر داد. همچنین رئالی ها به همین مناسبت، لباس فاخر کیت چهارم Y-3 خود را پوشیدند.
Real Madrid Debut Y-3 Fourth Kit In El Clasico

رئال مادرید در آخرین ال کلاسیکو به راحتی در صدر جدول لالیگا قرار گرفت و همزمان با صعود به مرحله یک چهارم نهایی، نتیجه بازی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاریسن ژرمن را به شکلی قاطع به نفع خود تغییر داد. همچنین رئالی ها به همین مناسبت، لباس فاخر چهارم Y-3 خود را پوشیدند.

با رونمایی پیراهن چهارم جدید رئال مادرید از Y-3، جشن 120 سالگی باشگاه و بیستمین سال همکاری مشترک یوهجی یاماموتو و آدیداس، حداقل می‌توانست بهتر از این باشد. باخت سخت آن ها در آخرین ال کلاسیکو، با نتیجه 0-4 در مقابل رقیب سرسختشان بارسلونا که در سانتیاگو برنابئو برگزار شد، می تواند همواره برای آن ها واقعه غم انگیزی باشد و لوس بلانکوس را سر تا پا سیاه پوش کند.

Real Madrid Debut Y-3 Fourth Kit In El Clasico

Real Madrid Debut Y-3 Fourth Kit In El Clasico

کیت چهارم جدید به عنوان نمادی از یک مجموعه بزرگتر رونمایی شد، اما برای اینکه داخل زمین بهتر به نظر برسد، اعداد و نام‌هایی که در زمان رونمایی به نمایش گذاشته شده بودند با تغییرات استاندارد جایگزین شدند تا اطمینان حاصل شود که از قوانین لالیگا پیروی می‌کنند.

کیت Y-3 با لباس Senyera بارسلونا جایگزین شد، که در ابتدا در سال 2019 یا 2020 عرضه شد اما هنوز توسط باشگاه کاتالان استفاده می شود. ال کلاسیکو با انجام این کار، ظاهری متفاوت به حالت همیشگیش داد.

Real Madrid Debut Y-3 Fourth Kit In El Clasico

Real Madrid Debut Y-3 Fourth Kit In El Clasico

هنوز مشخص نیست که رئال دوباره این لباس را بپوشد یا خیر. با این حال، تصمیم سختگیرانه این است: آیا کیت را رها می‌کنند تا برای همیشه یادآور آن شکست باشد، یا سعی می‌کنند در هفته‌های آینده آن را نجات دهند؟ زمان مشخص خواهد کرد، اما باخت این واقعیت را از بین نمی برد که این کیت هنوز یک مجموعه خوش فرم است.

برچسب مطلب :
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

© 2022 Hoseinkafshbaz