معرفی و بررسی کتونی اسیکس نوا بلست 3 ( Asics Novablast 3 )

معرفی و بررسی کتونی اسیکس نوا بلست 3

فنری و مخملی

زیره میانی کفش اسیکس نوا بلست 3 مواد FFBlast+ می باشد. FFBlast+ فوم بسیار خوبی است، همانطور که در مدل های Asics Glideride 3 و Asics Gel-Nimbus 24 دیده‌ایم. هر دوی این کفش‌ها تا حد زیادی به دلیل لایه شان در لیست بهترین کفش‌های دویدن اسیکس هستند. خود فوم، همراه با هندسه میانی زیره Novablast 3، کرکی‌ترین و پرانرژی‌ترین تکرار مدل FFBlast+ را تا به امروز ایجاد می‌کند.

شیب پایین وسط زیره نیز دور جلوی پا می چرخد و به فوم FFBlast+ اجازه می دهد تا فضا را پر کند. این باعث محافظت بالش‌ در هنگام فرود آمدن و هم جهش به عقب که بیشتر برای کفش‌های دارای صفحه کامپوزیت یا TPU اتفاق می افتد، می شود. همچنین نسبت به قیمت 140 دلاری که معمولاً دریافت می‌کنید، جهش بیشتری دارد (کفش‌های دویدن با قیمت ۱۴۰ دلار قبلاً ۱۳۰ دلار بودند، اما به لطف تورم به این قیمت رسیدند)

این نوعی از زیره میانی است که چه در حال دویدن ۳ مایلی، ۶ مایلی یا ۱۰ مایلی، برای تعقیب بچه ها در اطراف یک پارک، یا فقط راه رفتن معمولی در خیابان ها، احساس بسیار خوبی دارد. این یک گزینه فوق العاده همه کاره است که احساس شگفت انگیزی دارد.
معرفی و بررسی کتونی اسیکس نوا بلست 3

معرفی و بررسی کتونی اسیکس نوا بلست 3

تجربه استفاده

نماد راکر در Asics Novablast 3 خیلی واضح نیست. این کفش در زاویه‌ای مانند کفش‌های مسابقه‌ای ماراتن Asics Metaspeed Sky پایین نمی‌آید. اما، اگرچه خیلی گرد به نظر نمی رسد، سواری آن فوق العاده نرم است. فرود آمدن و پریدن بسیار نرم است و کفش به نظر می رسد که در طول مسیر به شما کمک می کند. این نوع سواری است که باعث می شود هر زمان که سرعت را بالا می برید احساس کنید که به سختی راه نمی‌روید.

ثبات

اگر از بالا به کتونی اسیکس نوا بلست 3 نگاه کنید، خواهید دید که زیره میانی به طور طبیعی چهار پایه سخاوتمندانه را ارائه می دهد. این زیره در جلوی پا و پاشنه جانبی و میانه پا و پاشنه داخلی (بدون ظاهر زشت یا چاق) شعله ور می شود. چرخش های سریع یا پرش از روی موانع حتی به عنوان یک کار دشوار نیز محسوب نمی شوند. شما حتی می توانید به سرعت از این طرف به سمت دیگر حرکت کنید و احساس امنیت کنید. این نوع امنیت برای یک کفش دویدن با این جهش طبیعی نیست.
معرفی و بررسی کتونی اسیکس نوا بلست 3

معرفی و بررسی کتونی اسیکس نوا بلست 3

قسمت بالایی کفش

رویه مش بازیافتی فوق العاده راحت و کاربردی است. سطح راحتی Nike Pegasus Turbo 2 را در نظر بگیرید. هوای زیادی را وارد می کند و پا را ایمن نگه می دارد، اما هرگز چیزی جز احساس سبکی و جادار بودن احساس نمی کند. این قسمت بالایی است که به محض اینکه آنها روی پای شما می آیند دیگر به آن فکر نمی کنید . از سر راه خارج می شود و کار خود را انجام می دهد.

تناسب Asics Novablast 3 در قسمت پاشنه باریک است اما در قسمت انگشت پا به خوبی پهن می شود. اگر پای پهن با پاشنه پهن دارید، مراقب باشید و قبل از خرید اینها را امتحان کنید. هر کس دیگری باید بتواند بدون مشکل به اندازه واقعی برسد.

مطلب مرتبط:
 • بررسی کتونی اسیکس ژل نیمباس 25 ( Asics Gel-Nimbus 25 )
 • زیره کفش

  وقتی برای اولین بار Asics Novablast 3 را گرفتم، کمی نگران زیره آن بودم. مقدار زیادی لاستیک وجود دارد، اما الگو به نظر نمی رسد که پیاده رو را گاز بگیرد. با کمال تعجب، این کفش به طرز چشمگیری چسبندگی داشت. فقط یک بخش مسخره کپک زده از پیاده رو باعث لغزش شد (تقریباً با هر کفش جاده ای که آزمایش می کنم این اتفاق می افتد). در غیر این صورت، می توانستم در شرایط خیس و مرطوب با رها شدن بی پروا به اطراف پرواز کنم و روی کشش حساب کنم تا از سر خوردنم جلوگیری کند.

  اگر روی خاک، خاکستر زیاد می‌دوید یا مقدار زیادی دویدن در جاده  انجام می‌دهید، Asics Novablast 3 TR را که به زودی عرضه می‌شود، بررسی کنید. این کفش زیره استاندارد جاده Novablast 3 را با کشش قوی جایگزین می کند که باید تطبیق پذیری Novablast را بیش از پیش افزایش دهد.

  شکایت‌های مختلفی در Reddit و سایر شبکه‌های اجتماعی از خریداران Novablast 3 ظاهر شده است که ادعا می‌کنند مشکلات عمده لغزش کشش در شرایط مرطوب یا زمستانی دارند. من خودم این مسائل را نداشتم و با دوندگان زیادی صحبت کرده ام که آن مشکلات را هم نداشتند. من مطمئن نیستم که آیا فقط خرامیدن یا ضربات پا خاصی این مشکلات را ایجاد می کنند یا خیر زیرا نمی توانم مقصر مشخصی پیدا کنم. تنها چیزی که در حال حاضر می دانم این است که برخی از مصرف کنندگان فکر می کنند کشش کار خوبی دارد در حالی که دیگران این فکر را نمی کنند. 

  زبانه لغزنده

  این یک شکایت نسبتا کوچک است و ممکن است برای همه اتفاق نیفتد، اما زبانه کفش سمت راست من همیشه به سمت کناری پایم می‌لغزد. بله، زبانه چنگک دار است، اما زبانه های توری آن را به اندازه کافی در جای خود نگه نمی دارند.

  خلاصه Asics Novablast 3 تقریباً یک کفش عالی است. پس از این بررسی، این کفش به عنوان بهترین کفش دویدن در سال ۲۰۲۲ در صدر رده بندی ما قرار می گیرد. ترکیبی از جهش، محافظت در برابر ضربه، قابلیت تنفس، پایداری، صاف کردن انگشتان پا، و عدم وجود نقاط ضعف، وضعیت آن را تثبیت می کند. همچنین بد نیست که اشاره کرد که نووا بلاست ۳ فوق العاده به نظر می رسد. اگر شما بخواهید امسال فقط یک کفش دویدن بخرید، نووا بلاست ۳ را انتخاب کنید.

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz