معرفی و بررسی کتونی پوما نیترو ولوسیتی 2 ( Puma Velocity Nitro 2 )

معرفی و بررسی کتونی پوما نیترو ولوسیتی 2

بالشتک نیترو

نیترو فوم فوق بحرانی پوما (تزریق نیتروژن) یکی از فوم‌های مورد علاقه من است. سریع و کاربردی است. همچنین فنری است و باعث می‌شود پا‌هایم احساس خوبی داشته باشند. در Puma Velocity Nitro ۲، نیترو در بالا و لایه‌ای از EVA در پایین پیاده‌سازی شده است. EVA به عنوان تثبیت‌کننده و حامل برای نیترو عمل می‌کند. اگرچه ارتفاع پاشنه زیاد نیست (تنها ۳۳. ۵ میلی‌متر در پاشنه)، اما به راحتی می‌توان کف نیترو را احساس کرد. به ویژه در قسمت جلویی پا برجسته است، جایی که در هنگام اعمال فشار به عقب رانده می‌شود، شبیه به فناوری Air Zoom نایک است. با توجه به اینکه پوما این حس را تنها با فوم و بدون هیچ گونه اجزای اضافی ایجاد می‌کند، بسیار قابل توجه است. Velocity Nitro ۲ نسبت به قیمت خود مقدار قابل توجهی بالشتک دارد و آن را برای انواع مختلف تمرینات دو از جمله دو‌های طولانی، دویدن کوتاه و کار‌های سرعتی مناسب می‌کند. بالشتک استثنایی نیترو عملکرد و توانایی کفش را بسیار افزایش می‌دهد.

سیاری ایر زوم را به عنوان سیستم بزرگ نمایی می‌دانند. رسیدن پوما به احساسی مشابه تنها با فوم چشمگیر است. اگر نیترو روی کفش باشد، آن را خواهید شناخت. با کتونی پوما ولوسیتی نیترو 2 می‌توانید به خوبی از پس قیمت آن برآیید. بالشتک برای دویدن‌های طولانی، دویدن‌های کوتاه و کار با سرعت به خوبی کار می‌کرد. بالشتک بزرگ نیترو در واقع توانایی این کفش در کنترل هر نوع تمرین دویدن را به رخ می‌کشد.
معرفی و بررسی کتونی پوما نیترو ولوسیتی 2 ( Puma Velocity Nitro 2 )

معرفی و بررسی کتونی پوما نیترو ولوسیتی 2

زیره عاجدار پوما

پوما عاجدار بهترین ترکیب لاستیکی موجود در بازار در حال حاضر است. در باران، برف، یخبندان… دست از کار نمی‌کشد. سه الگوی مختلف در قسمت پایینی Velocity Nitro ۲ وجود دارد و هیچ‌کدام از آن‌ها هرگز سر نمی‌خورند. زمانی که هوای بد فرا می‌رسد، اگر پوما گریپ داشته باشید، کاملاً ایمن خواهید بود و این امنیت بر دوام تأثیر نمی‌گذارد. من نزدیک به ۱۰۰ مایل از این کفش‌ها استفاده کردم و فقط کمی کارکرده به نظر می‌رسند. Puma Velocity Nitro ۲ برای مدت طولانی بادوام خواهد بود.

پد پاشنه

یکی از معدود شکایات در مورد Velocity Nitro اصلی، بالشتک پاشنه و قفل شدن آن بود. در حالی که همه شکایت نداشتند، افراد زیادی بودند که کفش‌ها را بسیار دوست داشتند اما از تناسب پاشنه آن راضی نبودند. برای پاسخ به این شکایات، پوما پد طوقه پاشنه با ضخامت متوسط را به Velocity Nitro ۲ اضافه کرد. این طوقه مانند نمونه‌های Asics یا Brooks که گاهی اوقات پر حجم هستند نیست. پوما چیزی شیک‌تر را انتخاب کرد که همچنان پاشنه‌های آشیل را پوشانده و پاشنه آن را در کفش قفل می‌کند. در حالی که من مشکلی با نسخه اصلی نداشتم، می‌توانستم در اولین پوشیدن بگویم که پاشنه آن قوی‌تر و دلچسب‌تر است. اگر شکایت شما از پاشنه نسخه اول بود، خیالتان راحت باشد که Puma آن را با نسخه ۲ جبران کرده است.

مطلب مرتبط:
 • معرفی و بررسی کتونی پوما ام بی 03 ( Puma MB 03 )
 • معرفی و بررسی کتونی پوما نیترو ولوسیتی 2 ( Puma Velocity Nitro 2 )

  معرفی و بررسی کتونی پوما نیترو ولوسیتی 2

  رویه مش مهندسی شده

  هر دوی این معایب بر روی یک کفش عالی هستند، اما لازم است به آن‌ها اشاره کنم. اول، نوع مش مهندسی استفاده شده در قسمت فوقانی است که ممکن است زبرترین مش مهندسی شده‌ای باشد که تا به حال دیده‌ام. نوعی مواد از نوع طناب نایلونی زبر. فکر می‌کنم این نوع دوام بیشتری داشته است و مطمئن هستم که همینطور است. احساس خوبی در لمس ندارد ولی خوشبختانه پای شما نمی‌تواند ماده رویه اصلی را به دلیل وجود نیم پوتین مشبک داخلی احساس کند. بنابراین واقعاً بر عملکرد تأثیر نمی‌گذارد، فقط زمخت و غیر جذاب به نظر می‌رسد.

  مواد اضافی جلوی پا

  در حالی که به نظر نمی‌رسید این روی عملکرد کفش تأثیر بگذارد، اما می‌دانم که برای دوندگان خاص چیزی آزار دهنده است. اتصال اطراف سوراخ بند کفش و زبانه با مقدار کمی مش جلوی پا ترکیب می‌شود تا حالت خمش عجیبی ایجاد کند. در هر دو کفش من، با هر قدم مواد جلوی پا به هم برخورد می‌کنند. وقتی می‌دویدم یا فعالیت می‌کردم، من را اذیت نمی‌کرد، اما می‌توانستم آن را وقت پوشیدن لباس‌های غیررسمی احساس کنم. اگر این نوع مشکل سایز شما را آزار می‌دهد، به آن توجه کنید.

  کلام آخر

  بنابراین، کتونی Puma Velocity Nitro ۲ رویه بی‌نقصی ندارد، اما بقیه کفش فوق‌العاده هستند. با ۱۲۰ دلار، نمی‌توان یک کفش عالی خرید. اما با ۱۲۰ دلار کفشی می‌گیرید که بتواند هر نوع دویدنی را تحمل کند و در عین حال دارای بالشتک عالی و کشش شگفت‌انگیز باشد. این یک معامله خوب است.

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz