بررسی کتونی آندر آرمور ماکینا 3 ( Under Armour HOVR Machina 3 )

بررسی کتونی آندر آرمور ماکینا 3

ما می‌دانیم که ظاهر، سلیقه ­ای است، اگر یک جفت کفش، راحت باشد و دویدن با آن نرم باشد، ظاهر آنقدرها هم مهم نیست. همانطور که گفته شد، عاشق ظاهر به روز شده آندر آرمور ماکینا 3 هستم. مدل اولیه ( و احتمالاً گزینه های دیگری نیز وجود خواهد داشت ) با رنگ سفید کرمی در اکثر کفش ­ها، همراه با بخش ­های مشکی در قسمت میانی و زبانه و برخی بخش های اضافی سبز نئونی و نارنجی رنگ روی سوراخ­ ها، لوگو و زیره، ارائه می­ شود. این، یک کفش واقعا زیبا است و آن را یک بهبود بزرگ در این بخش می ­نامم.
بررسی کتونی آندر آرمور ماکینا 3

بررسی کتونی آندر آرمور ماکینا 3

قسمت رویه کتونی آندر آرمور ماکینا 3

به نظر می­رسد قسمت رویه آن با کفش ماکینا 2 تقریباً یکسان است. به نظرم داخلش بسیار راحت و نرم است و رویه مشبک مهندسی شده که دو بخش کفش را از هم جدا می­ کند، بسیار عالی به نظر می‌رسد. پاشنه پا کمی اصلاح شده است ( اگر منطقی به نظر برسد، بیشتر زاویه دار و کمتر گرد شده است ) و برای دستیابی به این پشتیبانی اضافی، مقدار زیادی بالشتک وجود دارد.

این، سبک ترین رویه ­ای نیست که در جهان وجود دارد، اما شکایتی در مورد آن ندارم. مدتی است که ماکینا 2 را امتحان کرده­ ام، فکر می­کنم این نسخه به روز شده در نتیجه برخی از این تغییرات، تناسب ایمن تری دارد.
بررسی کتونی آندر آرمور ماکینا 3

بررسی کتونی آندر آرمور ماکینا 3

کفی میانی کتونی آندر آرمور ماکینا 3

در حالی که به نظر می­رسد این کفش دارای ویژگی­ه ای مشابه زیادی با ماکینا 2 است، ظاهرا تغییر عمده در ماکینا 2 در قسمت میانی آن است. فوم یو وی اچ او وی آر، هنوز هم به طور کلی همان است، آنها ادعا کرده ­اند که پاشنه آن را نرم­ تر و قسمت جلویی را محکم­ تر می­ کنند. به طور کلی در دویدن مسافت‌های کوتاه/متوسط با ماکینا 2 مشکلی نداشتم، و قطعاً احساس محکم ­تری داشت و در نهایت با گذشت زمان، کمتر از آن استفاده کردم.

به طور کلی، تاکنون متوجه شدم که آندر آرمور ماکینا 3 بسیار محکم است – بیش از آنچه می­خواستم یا انتظار داشتم. مطمئناً فکر می‌کنم کمی بهتر از نسخه قدیمی‌تر است، اما هنوز هم لزوماً آن چابکی را که انتظارش را داشتم ارائه نمی‌کند.
بررسی کتونی آندر آرمور ماکینا 3

بررسی کتونی آندر آرمور ماکینا 3

زیره کتونی آندر آرمور ماکینا 3

روی زیره، کاملاً پوشش لاستیکی وجود دارد و متقاعدم می­کند که زیره آن بسیار بادوام خواهد بود. از این لحاظ کمی «ساده» است – که اصلا ایرادی ندارد- و در دویدن­ هایم در هوای مرطوب (که در بهار امسال زیاد بوده است) قدرت تحسین برانگیزی را به نمایش گذاشته است.

تناسب کتونی آندر آرمور ماکینا 3

کمترین شکایتی از تناسب کلی کفش دارم. با کفش سایز 12 مردانه می­دوم و کاملاً اندازه مناسبی دارد. پایه به اندازه کافی برای پاهایم گشاد بود و احساس کردم فضای کافی برای حرکت آزادانه انگشتان پایم وجود دارد. اصلاً مشکلی از نظر محدودیت نداشتم و هیچ سایشی در این بخش وجود نداشت. ای­ کاش که کاربرد آن با تناسب سایزش مطابقت داشته باشد!

مطلب مرتبط:
 • بررسی کتونی آندر آرمور سونیک 6 ( Under Armour Hovr Sonic 6 )
 • ردیاب لحظه ­ای در هنگام دویدن

  علاوه بر این، مانند بسیاری از کفش‌های آندر آرمور جدید، داده‌های دویدن را ارائه و در لحظه، دونده را راهنمایی می ­کند. اگر می‌خواهید این قابلیت را راه اندازی کنید ( و اگر یک جفت کفش دریافت کردید، احتمالاً دلیلی وجود ندارد که این کار را انجام ندهید ) به شما اعلان‌هایی می‌دهد که شما را از چگونگی آهنگ تغییر سرعت تان در طول فعالیت مطلع می­کند. همچنین نکات دیگری را برای بهبود نحوه دویدن شما ارائه می­دهد تا در محدوده ایده آل بمانید.

  در حالی که لزوماً نیازی به بازخورد حرفه ای مانند این ندارم، بسیار جالب و مثبت بود که احساس کنم واقعاً می­توانم تغییراتی در اواسط دویدن ایجاد کنم و لحظه دقیق انجام آن را بدانم. این یک گزینه بسیار جالب است که می‌توانم شاهد آن باشم که مطمئناً به فرد کمک می‌کند که هنگام مطلع شدن از کارنامه شخصی خود یا استاندارد بوستون، در مسیر خود بماند.

  معمولاً کاربر مپ مای ران نیستم، اما هنگام امتحان کردن آنها ازش لذت برده­ام. با این حال، اگر کاربر استراوا هاردکور یا سایر برنامه های ردیاب دویدن هستید، ممکن است کمتر به این ویژگی علاقه مند باشید. با این حال، برنامه Map My Run برای بازخورد دادن، ضروری است، بنابراین بر این اساس تصمیم بگیرید.

  ماکینا 3 معمولاً کمی سنگین ­تر از یک کفش مسابقه معمولی است. در حالی که کمپانی آندر آرمور امیدوار است مرزهای بین عملکرد روز مسابقه و تمرینات روزمره را محو کند، اما آگاه باشید که سایز 9 مردانه و 7 زنانه حدوداً 10 اونس است. علامت گذاری کنید ( هر دو در حدود ~.6-.7 اونس در دو طرف آن وزن ). در حالی که می‌توانید این­ ها را در مسابقات بپوشید ( و در انجام این کار از پشتیبانی خوبی برخوردار شوید )، ممکن است انتخاب خوبی برای ثبت کارنامه شخصی نباشد.

  نتیجه گیری

  از طرفداران پر و پا قرص کفش‌های دویدن آندر آرمور هستم. اگر از طرفداران پر و پا قرص مدل ماکینا از آندر آرمور هستید، باید بگویم از این کفش ها بسیار خوشحال خواهید شد. به نظر می­رسد که ماکینا 3 از تناسب و احساس نسبتاً مشابهی (با ارتقاء کمی مثبت) مانند نسخه های قبلی برخوردار است – که لزوما چیز بدی نیست.

  بسیاری از شرکت‌های تولید کفش از سالی به سال دیگر کفش‌ها را در همان خط، اصلاح کرده‌اند – صرفا جهت اطلاع کسانی که انتظار اطلاعات بیشتر را دارند، این اصلاحات منجر به نتایج بسیار منفی شد. به نظر می­رسد این کفش به عنوان آخرین نسخه، به تناسب و احساس آنچه که یک ماکینا را به ماکینا تبدیل می­کند وفادار می­ ماند.

  به طور کلی، اینها برای آنچه که ساخته شده ­اند خوب هستند و فکر می­کنم که اگر شما بودید، می­توانستید خیلی بدتر عمل کنید. تناسب کلی آنها خوب است و راحت هستند، اما پیش‌بینی می‌کنم که در دو­های طولانی، بیشتر یک گزینه ترکیبی(یعنی دوهای کوتاه‌تر و تنظیمات معمولی) باشند.

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz