بررسی کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8 ( Adidas Adizero Adios 8 )

بررسی کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8 ( Adidas Adizero Adios 8 )

قبل از تکثیر کفش‌های روکش کربنی، آدیوس بهترین کفش مسابقه‌ای آدیداس بود. این کفش بخشی از خط تولید آدیزیرو است، که مجموعه کفش‌های سبک وزن آدیداس برای دوندگانی است که به دنبال سرعت بیشتر در تمرینات و مسابقات خود هستند. در حال حاضر، این کفش در خط تولید آدیزیرو به عنوان کفش ورزشی سبک وزن سرعت و کار قرار می‌گیرد. فومی که این کفش استفاده می‌کند Lightstrike 2.0  در قسمت پاشنه و قسمت میانی پا و Lightstrike Pro در قسمت جلوی پا است. همچنین از سه میله پلاستیکی در سرتاسر زیره میانی برای کمک به پیشران استفاده می‌کند. این کفش به طور مشابه با آدیزیرو بوستون 12 ساخته شده است، اما ارتفاع پشتی کمتری دارد. در همین حال، ( آدیداس آدیزیرو آدیوس 8 ) Adios 8 نرم‌تر از ( آدیداس آدیزیرو تاکومی سن 10 ) Takumi Sen است که فقط از Lightstrike Pro در سراسر آن استفاده می‌شد.

وزن کفش امسال تقریباً یک اونس نسبت به Adios 7 کاهش پیدا می‌کند که بیشتر آن از کاهش مواد در قسمت رویه ناشی می‌شود. یکی از ایرادات Adios 7 این بود که کمی بلند بود و این مشکل برای این نسخه باقی ماند. قیمت آن 130 دلار باقی مانده است که تقریباً نصف قیمت ( آدیداس آدیزیرو آدیوس پرو 3 ) Adios Pro 3 با پوشش کربن است. وقتی برای اولین بار این جعبه را باز کردم و این کفش را برداشتم، بلافاصله متوجه احساس سبکی کفش شدم. همانطور که من آنها را امتحان کردم، آنها راحت ترین کفشی نیستند که می‌توان با آن سر کرد. رویه بسیار نازک است و بنابراین تلاش برای حرکت با آنها کمی دشوار بود. بعد از پوشیدن آنها، این کفش‌ها را برای تمرین اینتروال روی یک مسیر لاستیکی استفاده کردم.
بررسی کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

بررسی کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

کفش‌ها حس خوبی داشتند زیرا می‌توانستم نیروی محرکه میله‌های زیره میانی را احساس کنم. کفش‌ها برای بیش از 8 مایل در این تمرین گرم و اواسط صبح در شرایط آفتابی و مرطوب به خوبی عمل می‌کنند. بزرگترین شکایت من این است که بند کفش‌ها بسته نمی‌شوند مگر اینکه دو بار گره زده شود.

رویه کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

رویه جایی است که واقعاً احساس سبکی و هوا را به کفش می‌دهد. این ماده از مش ساخته شده و تهویه زیادی را در طول دویدن شما فراهم می‌کند. زبانه از مواد نازک ساخته شده و متصل است. بند کفش صاف و سبک است و برای اینکه در طول دویدن محکم باشند باید آنها را دوبار گره بزنید. تناسب پاشنه به طور کلی خوب است. من می‌توانم ببینم که چگونه برخی از افراد ممکن است نیاز داشته باشند که بند‌های خود را برای تناسب بیشتر محکم کنند، اما برای من مشکلی نبود. تناسب برای من هم خوب بود. کمی بلندتر از کفش سایز 9 معمولی من بود اما اصلاً من را اذیت نکرد. اگر آن را به صورت آنلاین می‌خرید، به نظرم سایز همیشگی شما مناسب است، اما می‌دانم که ممکن است نیم سایز کوچکتر باشد. شکایتی نسبت به نسخه سال گذشته وجود داشت که کمی باریک بود. من اصلاً چنین احساسی نداشتم و در واقع احساس می‌کردم که قسمت جلوی پا ممکن است کمی عریض‌تر باشد. فکر من در اینجا این است که کسانی که پاهای باریکی دارند ممکن است در واقع با عرض این کفش مشکل پیدا کنند.

مطلب مرتبط:
 • رنگبندی جدید صندل Adidas YEEZY FOAM RUNNER MX Sand Grey بزودی عرضه می شود
 • یک نکته دیگر در مورد تناسب که ممکن است فقط برای بخش کوچکی از کسانی که این بررسی را می‌خوانند اعمال شود. ممکن است برخی از شما بپرسید، آیا می‌توانم این کفش را بدون جوراب بپوشم؟ من می‌توانم به این سوال شما پاسخ دهم: خیر. نقاط سوزش بیش از حد در داخل کفش وجود دارد به خصوص در قسمت قوس کفش، پس سبک ترین جوراب خود را بپوشید!
  بررسی کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

  بررسی کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

  کفی یکپارچه آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

  کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8 ( Adidas Adizero Adios 8 ) ترکیبی از Lightstrike Pro و Lightstrike 2.0 در زیره میانی استفاده می‌کند تا ترکیبی از ضربه گیری سبک و فنری را به شما ارائه دهد. میله پلاستیکی Energytorsion 2.0 تعبیه شده در زیره میانی نیز کمک می‌کند تا مقداری حالت ارتجاعی اضافی با نوک پا فراهم شود. پاشنه در 28 میلی متر و جلوی پا در 20 میلی متر است که باعث می‌شود ارتفاع 8 میلی متر کاهش پیدا کند. ترکیب بالشتک و میله ها قطعاً سواری نرمی را به شما می‌دهد که احساس می‌کنید در حال رانده شدن به جلو هستید.

  بالشتک در وضعیت متوسط قرار دارد زیرا بسیار نرم و همچنین خیلی محکم نیست. تا جایی که راحت است، این کفش تا حدود 90 دقیقه احساس خوبی دارد . هنگامی که به آنجا رسیدید، پاهای شما به حمایت بیشتر و چیزی کمی نرم تر نیاز دارند. زیره کفش دارای باریکه نازکی بر روی لاستیک Continental است. چسبندگی برای حرکت سریع در پیچ های محکم خوب است و روی سطوح صاف به خوبی عمل می‌کند. با این حال، پس از 50 مایل، الگوی سایش روی زیره قابل توجه است، بنابراین مطمئن نیستم چند مایل دوام خواهد آورد.
  بررسی کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

  بررسی کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

  نتیجه گیری درباره کتونی آدیداس آدیزیرو آدیوس 8

  آدیداس آدیزیرو آدیوس 8 یک کفش ورزشی و مسابقه سبک وزن است که قطعاً برای اکثر دوندگان به عنوان بخشی از چرخش آنها یک مکمل عالی است. بسیار سبک است و سواری نرمی دارد. شما نیروی محرکه ای را که کفش طراحی شده تا به شما بدهد حس می‌کنید. بزرگترین نگرانی من از مشکلات احتمالی دوام و باز شدن بندها ناشی می‌شود. این را می‌توان برای مسابقات 10 کیلومتری و کمتر استفاده کرد. اگر یک نیمه ماراتن زیر 1:30 هستید، می‌توانید به طور بالقوه از آن نیز استفاده کنید هرچند اگر با این سرعت می‌روید احتمالاً کفشی با پوشش کربنی مانند Adios Pro 3 می‌خواهید. قیمت در اینجا بسیار عالی است و می‌تواند کفش تمرینی باشد که باعث مایل‌ها صرفه جویی در کفش گران‌تر با روکش کربنی‌تان شود.

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz