اخبار و نقل و انتقالات باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن

با شروع فصل جدید لیگ 1 فرانسه ، اسپانسر های بزرگ مثل آدیداس و نایک تولیدات جدید در اختیار بازیکنان قرار می دهند. خوان برنات مدافع تیم فوتبال پاری سن ژرمن با آدیداس قرارداد اسپانسرینگ دارد. ازین رو کفشی که در فصل 2022 انتخاب کرده است به نام adidas X Speedflow.1 می باشد.

کفش جدید خوان برنات در فصل 2022 لیگ 1 فرانسه

با شروع فصل جدید لیگ 1 فرانسه ، اسپانسر های بزرگ مثل آدیداس و نایک تولیدات جدید در اختیار بازیکنان قرار می دهند. پرسنل کیمپمبه مدافع تیم فوتبال پاری سن ژرمن با نایک قرارداد اسپانسرینگ دارد. ازین رو کفشی که در فصل 2022 انتخاب کرده است به نام Nike Mercurial Vapor XIII Elite می باشد.

کفش جدید پرسنل کیمپمبه در فصل 2022 لیگ 1 فرانسه

با شروع فصل جدید لیگ 1 فرانسه ، اسپانسر های بزرگ مثل آدیداس و نایک تولیدات جدید در اختیار بازیکنان قرار می دهند. اشرف حکیمی مدافع تیم فوتبال پاری سن ژرمن با آدیداس قرارداد اسپانسرینگ دارد. ازین رو کفشی که در فصل 2022 انتخاب کرده است به نام +Adidas X Speed flow می باشد.

کفش جدید اشرف حکیمی در فصل 2021 لیگ 1 فرانسه

با شروع فصل جدید لیگ 1 فرانسه ، اسپانسر های بزرگ مثل آدیداس و نایک تولیدات جدید در اختیار بازیکنان قرار می دهند. کیلور ناواس دروازه بان تیم فوتبال پاری سن ژرمن با آدیداس قرارداد اسپانسرینگ دارد. ازین رو کفشی که در فصل 2022 انتخاب کرده است به نام Adidas Predator 19.1 می باشد.

کفش جدید کیلور ناواس در فصل 2021 لیگ 1 فرانسه
محصولات پیشنهادی
آخرین اخبار
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

© 2024 Hoseinkafshbaz