پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول در فصل 2023-2022 توسط نایک رونمایی شد

فوراً تمرکز خود را روی رقابت ‌های بعدی قرار می ‌دهد و از پیراهن میزبانی نایک جدید خود برای لیگ برتر ، فصل 2023-2022 رونمایی می ‌کند.
Liverpool 22-23 Home Shirt

فوراً تمرکز خود را روی رقابت ‌های بعدی قرار می ‌دهد و از پیراهن میزبانی نایک جدید خود برای لیگ برتر ، فصل 2023-2022 رونمایی می ‌کند. لیورپول با دست آورد خود در فینال جام حذفی و فینال لیگ قهرمانان اروپا ، با این حال باشگاه به وقت رونمایی از پیراهن میزبانی جدید خود برای شکوهمند تر شدن آن مکث کوتاهی کرد. این پیراهن با طرحی جدید و پربار با الهام از نگرش «همبستگی اسکاوس» عرضه می ‌شود و از درخشش رنگ زرشکی در این فصل می کاهد تا با دیدگاه اصیل باب پیزلی همسو شود.

این پیراهن خانگی لیورپول تمام قرمز ، جزئیات سرود «هرگز تنها نخواهی رفت» را در قسمت سر آستین نشان می دهد و نشان 97 با شعله های آتش در پشت پیراهن در قسمت گردن ، یاد آور کسانی است که در فاجعه شهر هیلزبورو جان خود را از دست دادند. این پیراهن همانند پیراهن جدید کورینتیانس ، ظاهر نایکی جدید ویپرنیت 22/23 را یاد آوری می کند که دارای بافت جدیدی است و به جای قسمت جلو ، در قسمت پشت لوگوی تبلیغاتی تکنولوژی DRI-FIT دارد.

Liverpool 22-23 Home Shirt

Liverpool 22-23 Home Shirt

باشگاه اسم LFC و سبک شماره گذاری جدیدی را برای پشت پیراهن معرفی کرده است که از شهر و نشانه های معاصر خیابان های تاریخی لیورپول الهام گرفته شده است. این محصول ، با جوهر تهیه شده از آب ، به عنوان گزینه ای ماندگارتر چاپ می شود و برای مسابقات جام و مسابقات دوستانه مورد استفاده قرار می گیرد. جردن هندرسون ، کاپیتان باشگاه لیورپول گفته است: “همه ما به پوشیدن پیراهن باشگاه لیورپول و عضوی از خانواده آن بودن افتخار می کنیم. ما می دانیم این پیراهن چه معنایی برای هواداران ما دارد و بی صبرانه منتظر پوشیدن آن در ورزشگاه آنفیلد هستیم”.

Liverpool 22-23 Home Shirt

Liverpool 22-23 Home Shirt

برچسب مطلب :
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

© 2024 Hoseinkafshbaz