اولین تصاویر رسمی از صندل منحصربفرد Yeezy Foam Runner

شرکت آدیداس از جمله برندهای تولید کننده لوازم و پوشاک ورزشی بوده که همیشه سعی داشته محصولاتی منحصربفرد را در اختیار مخاطب قرار دهد. حال تصمیم گرفته بزودی رنگبندی جدید از صندل Yeezy Foam Runner را رونمایی کند.
اولین تصاویر رسمی از صندل منحصربفرد Yeezy Foam Runner

شرکت آدیداس از جمله برندهای تولید کننده لوازم و پوشاک ورزشی بوده که همیشه سعی داشته محصولاتی منحصربفرد را در اختیار مخاطب قرار دهد. حال تصمیم گرفته بزودی رنگبندی جدید از صندل Yeezy Foam Runner Vermiliion را رونمایی کند.

این صندل از جنس فوم بوده و بسیار سبک است و برای راحتی کامل در هنگام پیاده روی تدارک دیده شده است. تصاویر منتشر شده نسخه قرمز رنگ این محصول عجیب را به نمایش می گذارند که شباهتی به هیچ کفشی ندارد.

مطلب مرتبط:
 • نسخه آبی رنگ سری کتانی Yeezy Boost 350 v2 MX آدیداس رونمایی شد
 • شاید باید عنوان صندل را روی آن گذاشت اما در واقع یک ساختار خاصی توسط آدیداس برای آن در نظر گرفته شده است. مهندسان آدیداس همیشه به استفاده از نوآوری نوین در محصولات اعتقاد داشته و از آن بهره می گیرند.

  صندل منحصربفرد یزی فوم رانر هم نمونه همین ویژگی ها را دارد و یک محصول آینده نگرانه و مینیمالیستی تلقی می شود. انتظار داریم در دو مدل با قیمت پایه 40 و 80 دلار در سال جاری عرضه شود.
   Yeezy Foam Runner Vermiliion

  Yeezy Foam Runner Vermiliion

   Yeezy Foam Runner Vermiliion

  Yeezy Foam Runner Vermiliion

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz