نسخه آبی رنگ سری کتانی Yeezy Boost 350 v2 MX آدیداس رونمایی شد

شرکت آدیداس از شهره های صنعت تولید لوازم پوشاک ورزشی به تازگی نسخه آبی رنگ سری کتونی Yeezy Boost 350 v2 MX رونمایی شده است. کتونی یزی 350 ورژن 2 به دلیل استفاده از فناوری بوست در کفی کفش بسیار نرم و راحت می باشد.
نسخه آبی رنگ سری کتونی Yeezy Boost 350 v2 MX آدیداس رونمایی شد

شرکت آدیداس از شهره های صنعت تولید لوازم پوشاک ورزشی به تازگی نسخه آبی رنگ سری کتانی Yeezy Boost 350 v2 MX رونمایی شده است. این مدل هیچ تفاوتی با مدل های قبلی سری Yeezy Boost 350 v2 MX نداشته و تنها با رنگ آبی عرضه می شود. سری کتانی Yeezy Boost 350 v2 MX دارای وزن بسیار کم بوده و این امر کمک می کند تا کاربر راحتی فراوانی هنگام پیاده روی داشته باشد.

گذشته از آن تحت فناوری های روز دنیا به تولید می رسد. به گفته آدیداس Yeezy Boost 350 v2 MX با مواد بازیافتی دریایی تولید می شود و این یعنی آدیداس درصدد کمک به محیط زیست بوده و در سوی دیگر محصولی ایده آل را به مخاطب ارائه می دهد.

مطلب مرتبط:
 • رنگبندی جدید کتانی Yeezy 500 Ash Grey رونمایی شد
 • ناگفته نماند این کتانی دارای پوشش نخی بوده و از قسمت زیرین جنس لاستیکی بادوام و منعطفی دارد. ساختاری که برای Yeezy Boost 350 v2 MX در نظر گرفته شده راحتی را همراه با سرعت عمل بالا رقم می زند. قیمت این مدل مشخص نیست اما در ماه اکتبر راهی بازار خواهد شد.

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz