اضافه شدن مواد مقاوم و کیسه های جدا پذیر به سری نیو بالانس 2002 آر ( New Balance 2002R )

نیو بالانس در آغاز سال ، با ارائه رنگ های جدیدی از «پروتکشن پک» در کنار «جی آر» های جذاب ، علاقه خود را به رو نمایی از مدل های دیگری از «2002 آر» نشان داد. به زودی نیز سایه آن در مجموعه "مکالماتی میان ما " از محصولات جدید دیده خواهد شد که محوریت آن به میان آوردن کفش دوندگی کلاسیک با رنگ غالبا کرم است.
New Balance 2002R

نیو بالانس در آغاز سال ، با ارائه رنگ های جدیدی از «پروتکشن پک» در کنار «جی آر» های جذاب ، علاقه خود را به رو نمایی از مدل های دیگری از «2002 آر» نشان داد. به زودی نیز سایه آن در مجموعه “مکالماتی میان ما ” از محصولات جدید دیده خواهد شد که محوریت آن به میان آوردن کفش دوندگی کلاسیک با رنگ غالبا کرم است.

این تمام آن چیزی نیست که برای ارائه در بازار موجود است. این تنها رونمایی از یک ظاهر مقاوم و جدید است. اما باید توجه داشت که اجزای آن که ترکیبی از چرم ، تور و جیر های پلاستیکی اند ، بیش از یک برجستگی و تمایز ساده هستند. کیسه های قابل جدا سازی این کفش در کنار هم قرار می گیرند و کل رویه بند کفش به رنگ نارنجی خاکستری را می پوشانند. به علاوه ، این کفش دارای بافتی متفاوت است ، مثلا جیر های دم کوتاه و دم بلند دارد ، کفه آن دارای طرح های شش ضلعی و لایه میانی کفه آن دارای ظاهری فلز گون است. نیروی دریایی هم در این کفش به نمایش کشیده شده ، البته فقط در امتداد لوگو ‘N’ ، آج و بالشتک.

مطلب مرتبط:
 • جیدن اسمیت کفش جدید New Balance را در کوچلا معرفی کرد
 • برای اینکه بتوانید مدل «2002 آر» را دقیق تر بررسی کنید ، تصاویر رسمی زیر را چک کنید. در حال حاضر ، تاریخ دقیقی برای ارائه این محصول اعلام نشده است بنابراین منتظر خبر های بعدی از طرف ما باشید.
  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  New Balance 2002R

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz