معرفی سری جدید جردن لوکا 1 توسط لوکا دانچیچ

امروز پس از این که لوکا دانچیچ در اولین بازی خود در سری پلی آف مقابل یوتا جاز کفش جردن لوکا 1 ( Nike Jordan Luka 1 ) را به پا کرد (با اینکه با تصمیم داور سه بازی اول را از دست داد) این مدل رسماً به دنیا معرفی شد.
Nike Jordan Luka 1

امروز پس از این که لوکا دانچیچ در اولین بازی خود در سری پلی آف مقابل یوتا جاز کفش جردن لوکا 1 ( Nike Jordan Luka 1 ) را به پا کرد (با اینکه با تصمیم داور سه بازی اول را از دست داد) این مدل رسماً به دنیا معرفی شد. اکنون برند جردن رسماً جزئیات و ویژگی های این کفش را توضیح داده و به دو نوآوری مهم آن که هم راستا با بازی لوکا و تعهدات برند در خصوص دوست دار طبیعت بودن در فرآیند تولید است ، تاکید کرده است.

مطلب مرتبط:
 • رنگبندی جدید کتانی Air Jordan 1 Low نایکی رونمایی شد
 • کفش جردن لوکا 1 از دو نوآوری کلیدی استفاده می کند: ایزو پلیت و فرمول 23. ایزو پلیت از یافته های قبلی در فلایت پلیت مدل ایر جردن 28 است. همچنین، اکلیپس پلیت در مدل ایر جردن 34 قبلا مورد استفاده قرار گرفته است. قالب پای ایزو پلیت به سمت بالا پیچیده می شود تا در طول حرکت به جهات مختلف بیشتر از پا محافظت کند. فوم فرمول 23 یکی از مقاوم ترین فوم های ساخته شده توسط برند نایک است. این فوم باعث می شود کفش سبک و مقاوم باشد و به بازیکنان کمک می کند در طول 4 ست بازی احساس خستگی نکنند. قسمت بالایی دارای بندهای فلایت وایر است تا به محافظت و کارایی بیشتر کفش کمک کند. احتمالا تا انتهای سال چندین رنگ در سایز های کامل ارائه می شوند.
  Nike Jordan Luka 1

  Nike Jordan Luka 1

  Nike Jordan Luka 1

  Nike Jordan Luka 1

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz