10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

همه جردن را می شناسند. جردن برندی نمادی است به نام مایکل جردن که می توان از او به عنوان معروف ترین ورزشکار تمام دوران ، نه فقط بسکتبال ، نام برد. شما مجموعه‌ های نمادین قدیمی را می‌ شناسید که سال‌ ها ارزش خود را با آرم منحصر به ‌فرد "جامپ من" و داستان‌ هایی که همیشه برای ما آشناست، حفظ کرده اند.
10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

همه جردن را می شناسند. جردن برندی نمادی است به نام مایکل جردن که می توان از او به عنوان معروف ترین ورزشکار تمام دوران ، نه فقط بسکتبال ، نام برد. شما مجموعه‌ های نمادین قدیمی را می‌ شناسید که سال‌ ها ارزش خود را با آرم منحصر به ‌فرد “جامپ من” و داستان‌ هایی که همیشه برای ما آشناست، حفظ کرده اند. با این حال ، جزئیات کوچک و شگفت انگیزی در شکل گیری برند و پس پرده آن وجود دارد. ما 10 حقیقت شگفت انگیز که ممکن است در مورد ایر جردن ندانید را گردآوری کرده ایم ، که در بسکتبال و برند از آن ها الهام گرفته شده است.
 • همکاری آدیداس و جردن باور پذیر نیست!

زمانی که مایکل جردن در سال 1984 دانشگاه کارولینای شمالی را ترک کرد ، می خواست با آدیداس قرارداد ببندد ، نه نایک. او پس از توصیف خود به عنوان “ادیداس خارق العاده” به مدیرش گفت که پیشنهاد ارائه شده توسط شرکت آدیداس باید نزدیک به عددی باشد که من می خواهم. اما ضرر آدیداس بیش از اندکی پول بود.
 • آرم باله های ایر جردن چگونه ایجاد شد؟

10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

اولین طراحی از لوگوی باله های ایر جردن توسط پیتر مور از نایک طراحی شد. نام ایر جردن نیز در ابتدا توسط دیوید فالک طراحی شد. و در حالی که اکنون باورش سخت است، فالک می‌ خواست جردن بیشتر شبیه یک تنیس‌ باز عمل کند تا یک بسکتبالیست – زیرا تنیس‌ بازان کسانی بودند که در آن زمان از او امضا می خواستند. حق با شماست ، ممکن است فالک از تنیس‌ بازان خواسته باشد که بعد از جردن 1 مانند بسکتبالیست‌ ها عمل کنند.
 • مردم نسبت به مورد استقبال قرار گرفتن ایر جردن 1 تردید داشتند.

10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

زمانی که ایر جردن 1 طراحی و به بازار عرضه شد ، مایکل جردن یک تازه کار بود که شناخته شده نبود ، و قیمت 65 دلاری هر کسی را که قصد خرید جردن 1 را داشت دچار تردید می کرد. اما عملکرد تاریخی مایکل جردن او را به عنوان هیجان انگیز ترین بازیکن NBA ظاهر کرد و کفش ها مدت کوتاهی پس از عرضه به فروش رفت.
 • ایر جردن 11 از یک ماشین چمن زنی الهام گرفته شده است.

10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

بر کسی پوشیده نیست که تینکر هتفیلد هنگام طراحی ایر جردن از مکان های عجیب الهام گرفته است و شاید هیچ چیز عجیب تر از زمانی نباشد که یک ماشین چمن زنی به هنگام تولد این برند نمادین ترین جردن را تا به امروز به خود اختصاص داده است. چرم ورنی در کفش‌های بی‌شماری استفاده شده است، اما لازم به یادآوری است که علاوه بر شایستگی اضافه شدن به ایر جردن 11 ، به کارایی آن کمک می کند و نمای کفش را شفاف تر می کند.
 • برند جردن چه زمانی ایجاد شد؟

10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

زمانی که ایر جردن 13 در سال 1997 به فروش رفت ، اولین بار با نام تجاری جردن عرضه شد. این چیزی بود که دیوید فالک از همان ابتدا به دنبال آن بود و استراسر و مور در سال 1987 آن را می خواستند. ده سال بعد بالاخره زمانش فرا رسید. حال جردن مدیر عامل شده بود. برای اولین بار این کفش ها همراه با کتانی های ایر جردن و تیم جردن بیش از کفش های امضا شده اند.

مطلب مرتبط:
 • پیراهن اول تیم فوتبال بایرن مونیخ در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد
  • مایکل جردن در سال 1998 ایر جردن 1 را پوشید.

  از آنجایی که مایکل جردن در آستانه بازنشستگی مجدد بود ، تصمیم گرفت یک جفت ایر جردن 1 را در بازی ای که احتمالا آخرین بازی او در مدیسون اسکوئر گاردن در 8 مارس 1998 باشد ، استفاده کند. لبرون اولین بازیکنی نبود که احساس کرد عشق و خاطرات زیادی از طرفداران تیم بسکتبال نیویورک نیکس دارد. پاهای جردن در مقایسه با سال‌های اولیه NBA یک شماره تفاوت داشت ، اما این موضوع باعث نشد که طرفداران بی‌نظیر MSG شاهد تاریخ نباشند. او 47 امتیاز ، 8 حمله دوباره ، 6 پاس منجر به گل ، 3 فرار با توپ داشت و بازی را با انگشتان خونی و مچ درد به پایان رساند.
  • چرا تاریخ انتشار ایر جردن در روز شنبه است؟

  آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا کفش های ایر جردن در روز های شنبه به فروش می رسند؟ چون شنبه تعطیل است و برای خرید جردن به مدرسه بچه ها لطمه نمی خورد. بچه ها برای خرید اسنیکرز باید کلاس های روز پنجشنبه یا جمعه خود را در صف بایستند. قطعا وجود این برنامه برای روند تحصیل بسیار مفید است و معلمان باید بابت آن خوشحال باشند.
  • وقتی مایکل جردن برای بار اول بازنشسته شد تینکر هتفیلد هنوز کفش های ایر جردن را طراحی می کرد.

  وقتی جردن NBA را ترک کرد تا حرفه بیس بال را به طور تمام وقت دنبال کند ، به تینکر هتفیلد گفتند به قرار داد خود با ایر جردن پایان دهد و به دنبال کارهای جدید برود. اما تینکر هتفیلد فکر نمی کرد مایک دیگر سمت بسکتبال نیاید و به طراحی ایر جردن های جدید ادامه داد ، طوری انگار اصلا بازنشسته نشده است. اگر علاقه و طرز فکرش نبود احتمالا کفش جردن بعد از هشتمین سری متوقف می شد.
  • چرا مجسمه مایکل جردن کفش ایر جردن 9 به پا دارد؟

  10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

  10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

  وقتی زمان طراحی مجسمه مایکل جردن در خارج استادیوم یونایتد سنتر تیم شیکاگو بولز رسید ، کفش های ایر جردن 9 به خاطر نمای بیرونی متمایزشان انتخاب شدند. البته سری ایر جردن 9 تنها مجموعه ای بود که مایکل قبل از بازنشستگی دوم در سال 1998 ، هرگز در تیم گاوها آن ها را به پا نکرد.
  • مایکل جردن چپ دست

  10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

  10 موضوع که درباره مایکل جردن نمی دانید!

  عده کمی از مردم می دانند که مایکل جردن یک بسکتبالیست راست دست است. اگر چه ممکن است خیلی ها از شنیدن این مطلب متعجب شوند. در لوگو مایکل که در حال پرتاب توپ است ، توپ در دست چپ او قرار دارد و این موضوع نشان می دهد این لوگو سال ها ما را به اشتباه انداخته است. او در واقعیت ، در آن طرح مشکی مات مایکل توپ را با دست چپ خود نگه داشته است.

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz