پیراهن دوم تیم فوتبال فلامینگو در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد

آدیداس با الهام از تجمعات و تظاهرات ماراکانا ، از پیراهن فلامینگو 2022 خود برای بازی های داخل خانه حریف رو نمایی کرد. در این مدل ، زمینه موج دار پیراهن قبلی به یک زمینه سفید ساده تبدیل شده است.
Flamengo 22-23 Away Shirt

آدیداس با الهام از تجمعات و تظاهرات ماراکانا ، از پیراهن فلامینگو 2023 خود برای بازی های داخل خانه حریف رو نمایی کرد. در این مدل ، زمینه موج دار پیراهن قبلی به یک زمینه سفید ساده تبدیل شده است.

این پیراهن از پرچم های به اهتزاز درآمده در ورزشگاه استادیو دا گاوا و ماراکانا الهام گرفته شده است. در حال حاضر پیراهن بازی های خارج از خانه نسبت به پیراهن های سنتی باشگاه با ظاهر سفید ، مقداری متفاوت هستند ، اما همچنان همان جلوه بصری که در طراحی قبلی وجود داشت را در خود دارند. با وجود این که طرح پیراهن های داخلی در ورژن جدید چندان تاثیر گذار نیست اما حفظ آن برای احترام گذاشتن به عشق و علاقه هواداران داخل ورزشگاه ها مهم است.

مطلب مرتبط:
 • پیراهن سوم تیم فوتبال رئال مادرید در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد
 • اگرچه سه خط در قسمت سر شانه به همان رنگ قبلی وجود دارد ، زمینه سفید همیشگی با خطوطی به رنگ قرمز و مشکی این بار در قسمت یقه و سر آستین ظاهر شده است. برای تاکید بیشتر بر ملت سرخ ، علاوه بر در هم تنیدگی خاص با طرح “بزرگترین اشتیاق در جهان” در پرچمی در حال اهتزاز ، نشان “سی آر اف” به رنگ قرمز گلدوزی شده است.

  مثل همیشه جایگزینی پیراهن ساده هواداران با پیراهن حامی تیم بسیار حائز اهمیت است. اگر چه از نظر اسپانسر ها خیلی جالب نیست اما فضا های خالی به خوبی پر شده اند. پیراهن در دو نسخه عرضه می شوند: نسخه اصلی که توسط بازیکنان استفاده می شود و برای به حد اکثر رساندن جریان هوا دارای فناوری خنک کننده است و نسخه هواداران با فناوری جاذب رطوبت برای کنترل رطوبت و خشک نگه داشتن بدن و راحتی.
  Flamengo 22-23 Away Shirt

  Flamengo 22-23 Away Shirt

  Flamengo 22-23 Away Shirt

  Flamengo 22-23 Away Shirt

  Flamengo 22-23 Away Shirt

  Flamengo 22-23 Away Shirt

  برچسب مطلب :
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

  © 2024 Hoseinkafshbaz